Na jaké týmy si dát pozor před dalším kolem Ligy mistrů?

Úvod - Blog - Na jaké týmy si dát pozor před dalším kolem Ligy mistrů?
Listopad.22.2019

Slavie hraje ligový zápas v Olomouci a po dlouhé době hraje venku před zápasem v Lize mistrů. Naposledy, když hrála venku tak to bylo před zápasem na Interu a to remízovala v Opavě. Slavie odehrála v Olomouci od roku 2009 celkem 11 zápasů a z Olomouce vezla výhru pouze jednou. Ve středu jí čeká důležitý zápas s Interem ve kterém půjde o hodně. Pokud Inter vyhraje tak bude mít šanci postoupit ze skupiny a tím by Slávie definitivně končila v Evropských pohárech. Pokud by vyhrála Slávie tak potom bude stačit, aby Inter neporazil Barcelonu a na jaře si zahraje v Evropské lize. Očekávám, že v tomto zápase můžou nastat změny před důležitým zápasem a vzhledem k bilanci na hřišti Olomouce se nevyplatí hrát na výhru Slávie v kurzu 1,41.

Bayern vyhrál pouze jeden zápas v lize před ligou mistrů ze čtyř pokusů. Poslední zápas utrpěl debakl ve Frankfurtu 5:1 před tím remízoval na hřišti tragického Augsburgu. Nyní hraje na hřišti Dussledorfu. Vzhledem k častým ztrátám před LM doporučuji vynechat hodně nízký kurz 1,19 na výhru Bayernu.

Osmý Leverkusen bude doma hrát proti čtvrtému Freiburgu. Kurz 1,49 na domácí? Nesmysl! Leverkusen prohrál 3x v lize před zápasem v Lize mistrů a pouze 1x vyhrál. V letošní sezoně odehrál 6 domácích zápasů a má pouze dvě výhry před domácími fanoušky. Freiburg letos hraje nad očekávání a drží se v horní polovině tabulky. Na hřištích soupeřů odehrál 5 zápasů a zaznamenal pouze jednu porážku.

Tottenham po změně trenéra

Tottenham v týdnu změnil trenéra, ale podle mého názoru za pár dní se moc věcí změnit nedá. V lize bude hrát na hřišti West Hamu. Tottenham je v Anglii druhým nejhorším týmem na hřištích soupeřů za 6 zápasů nedokázal venku ani jednou vyhrát a vybojoval pouze 3 body méně bodů má jen Norwich. Navíc Tottenham bude hrát v Lize mistrů, kde si bude moct zajistit postup ze skupiny. Určitě se nevyplatí hrát na první výhru venku v kurzu 1,79.

Lyon se v lize dost trápí, ale v Lize mistrů mu to jde. Z 6 domácích zápasů má pouze 2 výhry a v tabulce je, až na 14. místě. V tomto kole doma přivítá Nice, který je o bod a místo výše v tabulce. Nice na hřišti Lyonu za poslední 4 roky odehrálo 5 zápasů a pouze jednou tady prohrálo. Lyon, když vyhraje v Lize mistrů na hřišti Zenitu tak si zajistí postup ze skupiny. Lyon vyhrál pouze jeden zápas před LM. Kurz 1,44 na Lyon se tady vůbec nevyplatí.

Neapol hraje na hřišti AC Milán, kde už 2 sezony nevyhrála. Venku se letošní sezonu Neapoli vůbec nedaří z 6 venkovních zápasů dokázala vyhrát pouze dvakrát. Nyní má Neapol 5 zápasů bez jediné výhry. V tomto zápase je Neapol podle kurzů favoritem a v kurzu 2,28 se určitě nevyplatí na ní hrát

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář