Kdy se vyplatí sázet na neznámé sporty?

Úvod - Blog - Kdy se vyplatí sázet na neznámé sporty?
Říjen.13.2015

Na našich stránkách jsme vám již několikrát doporučovali, abyste sázeli pouze na sporty, o nichž máte přehled. Jedná se o nepsané pravidlo úspěšného sázení, i z tohoto pravidla však existují jisté výjimky. V tomto článku se dozvíte, o jaké výjimky se jedná a jak je můžete využít ve svůj prospěch.

V jakých situacích se tedy nemusíte zdráhat sázet na neznámé sporty? Tady máte odpověď:

Sázejte, když sázejí i všichni ostatní

Tímto bodem samozřejmě nemyslíme, abyste se vrhali bezhlavě do sázení na populární sportovní utkání stylem svátečních sázkařů, kteří sázejí na vítěze například podle toho, jaký tým je jim více sympatický, jaký tým má ve své sestavě Českého hráče atd. Těchto situací se ovšem dá využít v tom smyslu, že se během nich kurzy často vychýlí na úplně opačnou stranu.

Všímaví sázkaři těchto sázkových příležitostí, respektive nesmyslně boubelatých kurzů dokážou využít a to i přestože danému sportu rozumí jen okrajově. Stejně jako v případě sázení na jakákoliv jiná utkání byste ovšem neměli zapomínat na kvalitní předzápasové analýzy.

Sázejte, když můžete snadno získat kvalitní informace

Informace jsou základem úspěšného sázení. Čím více jich máte a čím kvalitnější jsou, tím kvalitnější (a tedy i úspěšnější) budou vaše tipy. Během vaší sázkové kariéry budete získávat různé zdroje informací, přičemž se vám občas stane, že narazíte na klenoty. Ať už se jedná o méně známý Twitterový účet, nebo například přítele, který je dobře informovaný o dění v jedné z méně známých lig, nebo má dokonce interní informace o některém z týmů, těchto informací byste rozhodně měli využít. Ale pozor – přátelství se sportovci nutně neznamená dobré tipy – z vlastních zkušeností víme, že sportovci jsou zápasy natolik pohlceni, že často nejsou soudní (a to na obě strany).

Sázejte, když potřebujete najít další sázkové příležitosti

Úzce specializovaní sázkaři v určitých chvílích přijdou na to, že jim skončili všechny ligy a oni nemají na co sázet. Stává se to při sázení na fotbal, na hokej i na další sporty. V případě letní přestávky pak nezbývá než se nudit, nebo přejít i k sázení na další sporty.

Při snahách o diverzifikaci byste si přitom měli všechno dobře promyslet – zvolit sport, který vás baví, kterému alespoň okrajově rozumíte a který v nejlepším případě nabízí i zajímavé sázkové příležitosti. Jo a nezapomeňte – k sázení na tento nový sport přistupujte stejně opatrně, nebo ještě opatrněji, nežli k sázení na mateřské sporty.

Sázejte, když vás začnou nudit vaše stávající sporty

Ve vaší sázkařské kariéře může dojít k situacím, kdy vás váš stávající sportovní záběr začne nudit, nebo vás například osloví sport jiný. V tomto případě samozřejmě můžete začít sázet i na něj, jenom se nepřeceňujte a pečlivě nastudujte všechny důležité informace. Bankroll v dříve neprobádaných vodách už dokázali prošustrovat i lepší sázkaři…

Věděli jste, že hromada sázkových kanceláří začala nabízet sázky na zápasy ve videohře Counter-Strike (CS). Tento článek vám vysvětlí, jak na Counter-Strike sázet, a zároveň prozradí základní rozdíly mezi sázením na Counter-Strike a sázením na ostatní eSportovní utkání.

Štítky:

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář