Jaké vlastnosti mají úspěšní sázkaři?

Úvod - Blog - Jaké vlastnosti mají úspěšní sázkaři?
Říjen.6.2015

Sportovní sázení není pro každého. Na tom se asi shodneme. Otázka pro tento článek tedy je, jaké vlastnosti k úspěšnému sázení potřebujeme? Oslovili jsme několik schopných sázkařů a položili jim obrovské množství otázek. Z nich už jsme jednoduše určili osobnostní rysy, které se největší měrou podílejí na jejich schopnosti úspěšně sázet.

Pokud si nejste jistí, zdali byste si sázením jednou mohli vydělávat na živobytí, mrkněte na ně a porovnejte je se svými osobnostními rysy. Čím více společných vlastností s tímto článkem máte, tím jednodušší pro vás bude úspěšně sázet.

Úspěšní sázkaři jsou realističtí

Rozdíl mezi úspěšným sázkařem a absolutním looserem je velmi tenký, může jít třeba jen o tři úspěšné sázky měsíčně. Přitom se může stát, že tyto rozdíly se projeví až časem, třeba po půl roce. Pokud ve sportovním sázení hledáte příležitost, jak zbohatnout prakticky přes noc, tak zadržte. Úspěšné sázení totiž není sprint, ale běh na dlouhou trať.

Sázkový systém s 80% úspěšností ještě nikdo nikdy nevymyslel (a asi ještě dlouho nevymyslí) a zároveň platí, že extra dlouhé AKO tikety „na zbohatnutí“ mají podobnou šanci na výhru, jako lístek do loterie.

Úspěšní sázkaři tohle všechno vědí a jsou na to připravení. Proces se nesnaží urychlit, ale dodržují potřebné principy a čekají na svou chvíli.

Úspěšní sázkaři umí potlačit své ego

Během sportovního sázení se může přihodit cokoliv. Některé sázky můžete prohrát, i když to byly „tutovky“. Jiné zase vyhrajete s pořádnou dávkou štěstí. Čekají na vás bídné série, v nichž prohrajete hromadu svých těžce vydělaných peněz. Čekají vás ovšem taky velmi dobré série, během nichž hromadu peněz vyděláte.

Ať už vyhráváte nebo prohráváte, musíte se s tím umět vyrovnat. Nesmíte propadat náladám, během nichž budete sázet ovlivněni, což není dobře. Vždy byste měli sázet chytře, rozumně a samozřejmě i podle svých možností což znamená, že si musíte umět přiznat, že se v něčem nevyznáte a umět se toho vzdát.

Úspěšní sázkaři jsou vytrvalí

Viděli jste nějaký megalomanský hollywoodský film, v němž bylo sportovní sázení vykreslováno jako něco naprosto bombastického? Vraťte se do reality a zapojte selský rozum. Hollywoodský film vás chce pobavit. Kdyby vám ukázal, že sázením jen těžko zbohatnete přes noc, nebo dokonce i za měsíc či za rok, asi by se mu to moc nepovedlo.

Realita je taková, že za úspěšným sportovním sázením stojí hromada těžké práce. Mnohokrát vás prohry zadupou do prachu, abyste se znovu těžce zvedli a šli dál. Samozřejmě, že velkou roli v něm hraje i štěstí, jenom na něj ale spoléhat nemůžete. To, co vás bude držet při životě je práce, práce a zase jenom práce. Pokud jste pohodlní, na sportovní sázení raději zapomeňte.

Úspěšní sázkaři jsou trpěliví

Stejně jako se přes noc nikdo nestane hvězdou ve sportu, nestane se nikdo hvězdou ani ve sportovním sázení. I tato činnost si žádá hromadu práce a odříkání, i tuto činnost budete muset léta cvičit. Vytvořte si rozumná očekávání, rozumné cíle. A potom je plňte, hezky postupně, krůček po krůčku. Nikam se nežeňte. Pokud jeden z těch krůčků přeskočíte, mohl by vám později chybět.

Pokud se na tento problém podíváme blíže, musíme vypíchnout starou známou věc – měli byste se soustředit na sport, který znáte nejlépe. Z něj byste si přitom měli vybrat ligu, nebo dokonce pouze tým, kterému se budete věnovat podrobně. Čím větší záběr sportů nebo lig, tím více času sázení vyžaduje. A nemyslete si, že předzápasové analýzy nějakým způsobem obejdete. To si nemohou dovolit ani profesionální sázkaři, natož pak začátečníci.

Úspěšní sázkaři neustále lační po nových informacích

Úspěšní sázkaři jsou tzv. „otevřené hlavičky“. Nikdy se nepřestávají učit ať už kvůli tomu, že je sebevzdělávání baví, tak kvůli tomu, že touží být úplně nejlepší.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář