Ještě jste se nerozhodli, na co o víkendu budete sázet? Nevadí! Připravili jsme pro vás tipy na sázení, které míří do francouzské fotbalové ligy. Tady je máte!

Lille – Méty

Domácí Lille je nejlepším týmem ve Francii na domácím hřišti. Z 6 domácích zápasů vyhráli domácí 5 utkání a pouze jednou remízovali. Méty si vybojovali loni postup do vyšší ligy a nyní se nachází na předposledním místě v lize, méně bodů vybojovali pouze Nines, který mají o bod méně. Méty odehráli letošní sezonu 6 venkovních zápasů z toho 4x prohráli, 1x remízovali a 1x vyhráli. Zde je pěkný kurz na domácí Lille v kurzu 1,62 který se musí hrát.

Reims – Angers

Hosté na hřišti domácích nevyhráli ani jednou od roku 2008. Od té doby tady mezi sebou odehráli 5 zápasů a třikrát vyhráli domácí a dvakrát zápas skončil nerozhodně. Angers odehráli 5 venkovních zápasů a z toho třikrát prohráli a mají pouze jednu výhru z hřiště soupeře v letošní sezoně. Domácí Reims z 6 domácích zápasů prohráli pouze jednou. Tady doporučuji hrát sázku bez remízy na domácí Reims v kurzu 1,59

ČTĚTE TAKÉ:  Kdo je hlavní favorit na zisk MLS poháru?

Monako – Dijon

Na Monako se mi strašně špatně sází, ty jejich zápasy bývají strašně divoký a Monako je strašně nevyzpytatelným týmem. Ale líbí se mi tady v tom zápase, že hosté dají gól v kurzu 1,54.

Monako dostalo nejvíc branek z celý soutěže a za 12 zápasů mají 22 obdržených branek což je průměr 1,83 branky na zápas. Na domácí půdě Monako odehrálo 6 zápasů a před domácími fans dostali 13 branek. To je průměr 2,16 branek na zápas. Hosté v posledních 4 zápasech na hřišti Monaka vstřelili 4 branky. Věřím, že hosté v tomto zápase vstřelí minimálně branku

Marseille – Lyon

Dva týmy, který měly špatný vstup do sezony, ale postupně se zvedají. Tady se mi líbí sázka na neprohru domácí Marseille v kurzu 1,50, která doma hraje dobrý fotbal. Před domácím publikem neprohrála už 5 ligových zápasů. Pro Lyon to bude třetí zápas během 7 dnů, v úterý odehrál zápas v Lize mistrů a může se v tomto zápase na nich projevit únava.

ČTĚTE TAKÉ:  5 zaručených způsobů, jak v sázení o všechno přijdete

V tomto kole bych si dal určitě pozor na zápas Nice – Bordeaux, domácí nemají vůbec žádnou formu za to hosté jsou na tom lépe. Ale Bordeaux nevyhrál na hřišti Nice už 5 let. Další zápas, kterému bych se vyhnul je Brest – PSG, hosté odehráli ve středu zápas v Lize mistrů a některé hvězdy můžou odpočívat na lavičce. Brest zatím v téhle sezoně ještě ani jednou neprohráli na domácím hřišti za ten malý kurz bych je venku určitě nehrál po lize mistrů.