Co sázet ve 13. kole francouzské ligy? Tipy na sázení

Úvod - Blog - Co sázet ve 13. kole francouzské ligy? Tipy na sázení
Listopad.8.2019

Ještě jste se nerozhodli, na co o víkendu budete sázet? Nevadí! Připravili jsme pro vás tipy na sázení, které míří do francouzské fotbalové ligy. Tady je máte!

Lille – Méty

Domácí Lille je nejlepším týmem ve Francii na domácím hřišti. Z 6 domácích zápasů vyhráli domácí 5 utkání a pouze jednou remízovali. Méty si vybojovali loni postup do vyšší ligy a nyní se nachází na předposledním místě v lize, méně bodů vybojovali pouze Nines, který mají o bod méně. Méty odehráli letošní sezonu 6 venkovních zápasů z toho 4x prohráli, 1x remízovali a 1x vyhráli. Zde je pěkný kurz na domácí Lille v kurzu 1,62 který se musí hrát.

Reims – Angers

Hosté na hřišti domácích nevyhráli ani jednou od roku 2008. Od té doby tady mezi sebou odehráli 5 zápasů a třikrát vyhráli domácí a dvakrát zápas skončil nerozhodně. Angers odehráli 5 venkovních zápasů a z toho třikrát prohráli a mají pouze jednu výhru z hřiště soupeře v letošní sezoně. Domácí Reims z 6 domácích zápasů prohráli pouze jednou. Tady doporučuji hrát sázku bez remízy na domácí Reims v kurzu 1,59

Monako – Dijon

Na Monako se mi strašně špatně sází, ty jejich zápasy bývají strašně divoký a Monako je strašně nevyzpytatelným týmem. Ale líbí se mi tady v tom zápase, že hosté dají gól v kurzu 1,54.

Monako dostalo nejvíc branek z celý soutěže a za 12 zápasů mají 22 obdržených branek což je průměr 1,83 branky na zápas. Na domácí půdě Monako odehrálo 6 zápasů a před domácími fans dostali 13 branek. To je průměr 2,16 branek na zápas. Hosté v posledních 4 zápasech na hřišti Monaka vstřelili 4 branky. Věřím, že hosté v tomto zápase vstřelí minimálně branku

Marseille – Lyon

Dva týmy, který měly špatný vstup do sezony, ale postupně se zvedají. Tady se mi líbí sázka na neprohru domácí Marseille v kurzu 1,50, která doma hraje dobrý fotbal. Před domácím publikem neprohrála už 5 ligových zápasů. Pro Lyon to bude třetí zápas během 7 dnů, v úterý odehrál zápas v Lize mistrů a může se v tomto zápase na nich projevit únava.

V tomto kole bych si dal určitě pozor na zápas Nice – Bordeaux, domácí nemají vůbec žádnou formu za to hosté jsou na tom lépe. Ale Bordeaux nevyhrál na hřišti Nice už 5 let. Další zápas, kterému bych se vyhnul je Brest – PSG, hosté odehráli ve středu zápas v Lize mistrů a některé hvězdy můžou odpočívat na lavičce. Brest zatím v téhle sezoně ještě ani jednou neprohráli na domácím hřišti za ten malý kurz bych je venku určitě nehrál po lize mistrů.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář