5 tipů pro zvýšení zisků z live sázení na fotbal

Úvod - Blog - 5 tipů pro zvýšení zisků z live sázení na fotbal
Únor.27.2017

Live sázení se věnuje stále více sázkařů. Může za to stále větší dostupnost streamů a vypisovaných live sázkových příležitostí, ale také jasné výhody live sázení, díky nimž šikovní sázkaři mohou dosáhnout mnohem lepších výsledků. Pokud se věnujete live sázení na fotbal, pokračujte ve čtení. Dáme vám 5 důležitých rad, které vám zařídí vyšší zisky.

Vždy si udělejte předzápasovou analýzu

Nemusíte vytvářet žádnou podrobnou analýzu, která by brala v potaz třeba i náladu trenéra. Dobře si vystačíte se základní analýzou, která vezme v potaz aktuální sílu týmů, jeho formu, nebo aktuální zranění. Není to zábava, ale opravdu vám to pomůže.

Tip: Pokud nechcete trávit čas nudnými analýzami, můžete se inspirovat analýzami ostatních tipařů.

Před podáním svou sázku zkontrolujte

Jestliže vám tato rada bude znít, jako bychom vařili z vody, pak se live sázení asi nevěnujete zase tak dlouho. Každý pravidelný sázkař, který se věnuje live sázení, ať už kvůli nedočkavosti nebo nedostatku soustředění totiž podá špatnou sázku. Kurzy se totiž neustále mění a tak při sázení musíte být pekelně rychlí. Proto vám radíme, abyste si zažili zvyk, kdy si svůj výběr před potvrzením sázky ještě jednou zkontrolujete.

Číst
Předzápasové kurzy vs. live kurzy

Ujistěte se, že jste se rozhodli správně

Člověk se při sázení může nechat unést. Když vidíte, jak outsider ve fotbalovém zápase dá málem gól, může vás to zlomit a dovést k myšlence, že by mu to mohlo vyjít. Jenže je to opravdu reálné? Pokud je na tým outsidera vypsaný kurz 5,00 a více, nebo pokud do konce zápasu zbývá více než půl hodiny (nebo méně než 5 minut), mohou se naše úvahy při druhém pohledu zdát zcela nereálné. Proto ještě než příště vsadíte, znovu se nadechněte a odpovězte si na otázku: „Je něco takového opravdu reálné?“

Přemýšlejte jako trenér

Zápas se přehoupl do závěrečné čtvrthodiny a vy si chcete vsadit na počet gólů. Doteď to tam padalo, tak by tam ještě jeden padnout mohl. Ještě než to uděláte, odpovězte si na otázku, co na to trenér? Pokud trenér před pár minutami vystřídal ofensivního záložníka za obránce, nebo útočníka za defensivního záložníka, potom chce, aby jeho tým držel výsledek a hrál defensivně. Šance na další gól v takové situaci prudce klesne.

A tímto způsobem můžeme pokračovat dále. Představte si zápas Ligy mistrů mezi Barcelonou a Bayernem Mnichov, kde do konce zbývá už jen 10 minut. Barcelona právě vstřelila gól, který výsledek utkání změnil na 1:1. Takový výsledek Barceloně zaručuje postup do dalšího kola. Vsadili byste si raději na to, že v zápase uvidíme další gól, nebo že zápas skončí remízou?

Číst
Jak najít hodnotu v sázce na „oba týmy dají gól“?

Vyčkejte na tu nejlepší příležitost

Sázení live má na rozdíl od sázení před začátkem utkání jednu ohromnou výhodu – můžete si svou sázku přesně načasovat. Možná jste už sami slyšeli, jak si někdo stěžuje, že vsadil na vítězství jednoho týmu a tento tým sekundu na to dostal gól z přímého volného kopu. V takovou chvíli je na místě ptát se, proč si dotyčný vsadil zrovna ve chvíli, kdy proti jeho týmu byl kopán přímý volný kop?

Správným načasováním sázky přitom nemusíte zvýšit jenom svoji šanci na výhru, ale také výšku kurzů. Představte si favorita s ohromnou palebnou silou, který v první minutě utkání dostanete nešťastný gól. Kurzy na takový tým se zvednou, což by vám mohlo umožnit sázku s výhodou.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář