10 zlatých pravidel live sázení na tenis

Úvod - Blog - 10 zlatých pravidel live sázení na tenis
Červenec.11.2016

Live sázení na tenis dokáže zvýšit napětí a tím divácky zatraktivnit i méně zajímavý zápas. Mnohem důležitější je ovšem skutečnost, že pokud tuto kratochvíli dobře ovládáte, můžete si live sázením na tenis přijít na velmi slušný zisk.

Kurzy na různé sázkové příležitosti při live sázení na tenis se totiž dynamicky mění společně s tím, jak se mění povaha zápasu (a bodový výsledek). A šikovní sázkaři této skutečnosti dokážou využít k hledání hodnotných kurzů.

Live sázení na tenis pochopitelně není tak jednoduché, jak se může jevit. Abyste byli ziskoví, kromě všeobecného přehledu o současných hráčích potřebujete vědět také několik zásad, jimiž se live tenisové zápasy vyznačují.

V tomto článku vám přinášíme 10 nejdůležitějších pravidel live sázení na tenis. Ty vám sice nezaručí okamžité zisky, ovšem pokud se jich do budoucna budete držet, můžete se těšit na podstatné zlepšení vaší úspěšnosti. Tady je máte.

10 zlatých pravidel live sázení na tenis

  1. Během prvních 4 kol jakéhokoliv většího turnaje pokaždé vsaďte na to, že Djokovič nebo Serena Williamsová breaknou podání soupeře. Americká tenistka Serena Williams během prvních 4 kol velkých turnajů v roce 2015 dokázala breaknout podání soupeřky hned 17×!
  2. Jestliže hráč mimo top 20 podává na udržení v setu proti hráči v první desítce (tzn. za stavu 4-5 nebo 5-6 na gamy), vsaďte na to, že protivník jeho podání prolomí a set vyhraje.
  3. Kdykoliv proti sobě nastoupí dva výborně servírující hráči a set se dostane do stavu 3-3, je velká pravděpodobnost toho, že se tento set bude rozhodovat až v tie breaku. Proto byste měli vsadit na to, že bude tie-break a nebo na to, že v setu uvidíme více jak 12,5 gamů (podle kurzu).
  4. Pokud hráč, který patří mezi nejlepších 5 hráčů žebříčku, ztratí proti svému níže položenému soupeři break, vsaďte na to, že tento set (případně celý zápas) vyhraje.
  5. Jestliže teplota na kurtu stoupne ke 35 stupňům Celsia a v zápase vystupuje hráč vyšší jak 190 cm, vsaďte proti němu (tzn. na to, že prohraje).
  6. V rozhodujícím 5.setu vsaďte proti skvěle servírujícímu hráči, který se prezentuje slabou hrou od základní čáry. Jeho hra je obvykle založená na výhře podání, jenže v pátém setu jsou ruce již dávno unavené i na servírováni. Toto pravidlo se týká zápasů takových hráčů jako je Raonič, Karlovič, Lopez, Grotha, Isner atd.
  7. Nebojte se pravidelně sázet proti Australanům. Kurzy na jejich protihráče obvykle bývají vyšší, než je skutečná šance na výhru těchto hráčů, takže se dopracujete hodnoty.
  8. Pokud hráč vede o dva sety a další set prohraje, nebojte se vsadit na to, že vyhraje 4. set.
  9. Jestliže jste vsadili na výhru outsidera a tento hráč prohraje úvodní set, vsaďte polovinu sázky proti němu (pokud je vypsaný kurz vyšší než 1,40).
  10. V každém setu je nejdůležitější 7. gem. Ze statistik vyplývá, že tento gem bývá nejdelší a mívá největší pravděpodobnost shody. V každém sedmém gamu proto vsaďte na to, že uvidíme sudý počet bodů.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář